Pronájem obchodu 110 m², Brno

Třinec, Husova 406

POSLAT DOTAZ

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme velmi zajímavé obchodní prostory na Šilingrově náměstí v Brně. Pokud hledáte prostory na provozování Vaší lékárny, tak máte jedinečnou příležitost zavedenou lékárnu převzít. Po dohodě je možné se domluvit i na vybavení lékárny. Pokud ale máte jiný obchodní záměr, tak ani to není překážkou k podnájmu. Prostory o velikosti 110 m² se nacházejí na rohu krásné historické budovy na velmi frekventovaném a prestižním místě Šilingrova náměstí, kde se denně křižují chodci, motoristé, cyklisti a uživatelé MHD. Budete tedy vidět ze všech stran. V přední části se nachází oficína (veřejná část) lékárny. V zadních prostorech pak prostorný sklad, laboratoř, kancelář, šatna a WC viz. půdorys. Vytápění je prostřednictvím ústředního topení z plynového kotle. Měsíční podnájem je 123 550,- Kč včetně DPH Měsíční zálohy na energie jsou: - vytápění 9 040,-Kč/měsíc - vodné, stočné 835,-Kč/měsíc - elektřina 3 160,-Kč/měsíc - zálohy na ostatní služby 6 325,-Kč/měsíc Vratná kauce ve výši 2 měsíčních nájmů. Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak nás kontaktujte a domluvíme si termín prohlídky.

Dopravní spojení Autobus, Vlak, MHD, Silnice
Kanalizace Veřejná kanalizace