Pronájem kanceláře 384 m², Brno

Brno, Moravské náměstí 754/13

POSLAT DOTAZ

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu administrativní budovu o výměře 384m2, kterou lze využít jako kanceláře nebo obchodní prostory. Prostory o rozloze od 12m2 - 45m2 tvoří 10 kanceláří, sociální zázemí WC ženy, WC muži, šatny a prostor s kuchyňskou linkou. Budovu lze pronajmout se zařízením i bez, dle dohody. Parkování možné přímo před areálem. Příjezd osobním i nákladním automobilem přímo k budově. Zastávka MHD cca. 3minuty.. Přístup do areálu umožňuje hlavní vstupní brána, ale i dva další vstupy. Tento objekt se nachází na strategicky zajímavém místě, v blízkosti centra Brna na ulici Kaštanová naproti Makra a zároveň v blízkosti dálničního přivaděče D1, D2. Kanceláře jsou volné k okamžitému pronájmu. Pro více informací kontaktujte makléře.

Konstrukce Jiná
Parkování Parkoviště